XM2010

XTTERU MELECHOV  VYHRÁL ONDŘEJ HROMÁDKA 

   !!!!!!!! VÝSLEDKY XTERRA MELECHOV 2010 !!!!!!!

FOTO JIŘÍ SLADKOVSKÝ

Snad přísloví, že není špatného počasí, že se jen špatně můžete obléct, se honilo hlavou většině rozhodnutých absolvovat náročnou  Xterru Melechov, letos  za ještě náročnějších podmínek. Devátý ročník se tomu loňskému  podobal  tím že Melechov své hosty vítal deštěm. Lišil se tím že déšť hezky dávkoval v průběhu celého závodu a nikoho nenechal pořádně oschnout. I toho bahna v lesích mezi Lipnicí a Humpolcem bylo letos o poznání víc. Lišil se i teplotou, nejenom vzduchu ale především teplotou vody. Ti  bez neoprénu, byla jich převážná většina, pocítili chlad  typu ostrých žiletek a svalové hibernace dost  a dost. Na cyklistické trati pak všichni bez rozdílu bojovali s  nástrahy mokrých kamenů a kořenů, hlubokých kaluží které se místy  spojovaly v potoky. Tunám bahna v kterém  všichni nechali  spousty sil nebylo konce, muselo se s ním totiž počítat i na běžecké trase .

Se všemi popsanými nástrahami se nakonec nejlépe vypořádal rok od roku lepšící se Ondřej Hromádka z Jihlavy , který v sobotu na Melechově nepoznal vážného konkurenta a zvítězil stylem start-cíl. Druhý dokončil  Michal Nejepsa který si tak oproti loňsku o jednu příčku polepšil. Na třetí pozici se až v samotném závěru, díky výbornému běhu vyšvihl Matěj Rajnošek.  Na Martina Knytla kterého Matěj tak připravil o bronz zbyla jen čtvrtá příčka. Velkého favorita celého závodu Frantu Tichého , který ke své smůle píchnul, a s potížemi se poptýkal i na běžecké trase tak čekalo „ jenom vítězství  „ v kategorii.  V ženské kategorii zvítězila Hanka Nenadálová závodící za Extrem team Vystrkov před mladičkou Terezou Kramplovou z TTC Olomouc a Kateřinou Václavíkovou která všem dokázala že i s minimálním tréninkem lze podat slušný výkon.

Děkujeme hlavnímu sponzorovi firmě KOVO LEDEČ . Na organizaci závodu se podílely  o.s. Molekul a LK Ledeč n.S. Sportovní masáže všem přítomným zprostředkovala společnost BuďFit. Dalšími tradičními partnery jsou : Ralco, Rebel, Jas Ledeč, Triton, Kola Ledeč a Kamenosochařské středisko Lipnice nad Sázavou.  Všechny sportovní akce pořádané o.s. Melechov jsou podporovány městem Ledeč nad Sázavou

IX. XTERRA MELECHOV

Sobota 28.8.2010

Prezentace:  8 hod. - 9hod.:45min

Rozprava: 9hod.:50min

Start:  10 hod. : 15 min.

Podrobné informace naleznete v hlavním menu , propozice, registrace a traťe

REGISTRACE ZDE !!!  

 

xm_ 2010_plakat_m