KM 2024

XXI. KOLEM MELECHOVA 2024

 13.7.2024

Prezentace:  9 hod. - 10hod.:45min

Start:  11 hod.

Vážení přátelé pohybu, cyklistiky a silniční zvlášť,

21. ročník cyklistického závodu Kolem Melechova.

Start je tradičně v obci Meziklasí v 11 hodin v sobotu 13. července 2024. 

Relativně ještě zbývá nějaký čas pro vyladění formy a nic nebude bránit v tom připojit se k pelotonu účastníků. 

A teď několik informací k samotnému závodu a organizaci akce.

Závod s hromadným startem všech zaregistrovaných kategorií účastníků se pojede na 22 km dlouhém okruhu kolem vrchu Melechov (ve směru hod.ručiček). Všechny registrované kategorie mužů absolvují 3 okruhy = 66 km. Kategorie Junioři a Ženy pojedou 2 okruhy = 44 km. Junioři mohou po dohodě absolvovat trasu společně s kategorií Muži. Okruh bude na komunikaci vyznačen žlutými symboly do konce června.

Akce se jako již tradičně těší podpoře obce Dolní Město a Kraje Vysočina. Účastníci se tak mohou těšit na medaile, poháry a snad i nějaké věcné ceny od sponzorů. V místě startu a cíle bude k dispozici zázemí s malým občerstvením (pro závodníky v ceně startovného), pitná voda, WC a provizorní místo pro očistu těla i sportovního vybavení.

Parkování vozidel účastníků bude zajištěno na odstavné ploše v obci Meziklasí, mimo komunikaci III. třídy 34740, na plochu vás navedou pořadatelé.

Máte-li zájem se akce zúčastnit, sledujte web www.melechov.cz a po otevření registrace se zaregistrujte přes registrační formulář akce Kolem Melechova.  Usnadníte průběh nezbytné administrace účastníků před startem a realizačnímu tým získá potřebné informace o přibližném počtu účastníků k přípravě zázemí akce. Výhodou registrace na webu je nižší startovné (200 Kč).

Na závěr bychom Vás chtěli poprosit o pomoc s propagací akce. Pokud můžete, pošlete prospekt nebo odkaz na web Vašim kamarádům a přátelům.

Vysočině a cyklistice zdar a nashledanou 13. 7. 2024 v 11:00 hod na startu v Meziklasích.

Ing. Josef Jukl – ředitel závodu
telefon mobil: 602665837

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.