ÚVODNÍ ROZSTŘEL DO POHÁRU

ÚVODNÍ ROZSTŘEL DO POHÁRU NA

VILÉMOVICKÉ 120

ImageImageImage

V Sobotu 3.5.2008 si pro první body do Melechovského poháru dojela 30tka bikerů a i přes mírnou nepřízeň živlů (zesílený vítr, dešťové přeháňky) byli všichni nakonec spokojeni.

Vítr nadouval plachty stanu časomíry, takže jsme se v něm drželi počítačů a cítili se spíš jak v balóně, ale nejrychleji foukal do zad klukům z Veloservisu.

V tradičním duelu Havl.Brod vs. Světlá tak slavil opět Brod, jmenovitě dvojice Beránek-Faltus (zlato), Klement-Stejkal (stříbro), těsně stíháni světelským tandemem rotopedoborců Šedivý-Havel (třetí příčka).Těm dle očekávání „chrtili“ na hřbety známé firmy z Vystrkova (Černý-Svoboda). Extrem Team Vystrkov tak s mírnou ztrátou skončil v bramborové nati těsně pod bednou. Nicméně dohnaly to jejich holky, které na horských kolech sice přijely, ale odjížděly na sáňkách - hřebu tomboly, jak to drsně zkrátil Máca při losování. A nejen to. Bikerky killerky z Vystrkov “Elite” teamu spolu s Gábinou Šťastnou (Kola Ledeč) ozdobily závod svojí půvabnou přítomností + pár hobbyhochům mírně pokrátily sebevědomí, když je s přehledem odsunuly v celkovém pořadí.

Z dalších zúčastěných určitě stojí za zmínku oba Čertové, senior a junior, hrdě nesoucí prapor rodinného sportovního nadšenectví hostitelských HC Vilémovic.

Pud sebezáchovy a nutnost neplivat do vlastních řad nás tedy dovádí k čtveráckému resumé: “Hosté měli převahu, domácí však více za hry!“

Zatímco pohár pro první místo jsme mírně zmenšili (upadla mu stopka), což kamery naštěstí nezachytily, společné úsilí o hladkou organizaci se naopak zvýšilo, takže si můžeme s klidem gratulovat. S tím souvisí i hřeb na závěr v podobě pozvánky na Xterru Melechov o posledním srpnovém víkendu.

Trénujte pilně, přijeďte klidně, nebudete litovat a odvezete si minimálně vzpomínky na důchod.(doufejme, že né ten invalidní;). Slovy Karla Znojemského: Kdo nejel Drsoňe -a my dodáváme- & Xterru Melechov, jakoby nežil!

Melechov Team děkuje: Petru Caskovi (Kola Ledeč), Karlu Honzlovi (Vystrkov Extrem Team), Kryštofu Štulcovi, Hospodě u Čerta a vůbec všem, kteří nám se závodem pomáhali.

VÝSLEDKY

Image

Image

Image

Image

BOJ O POHÁR MELECHOVA ZAČNE VE VILÉMOVICÍCH

Blíží se první akce letošní sezóny Vilémovická 120ka, a s ní zároveň nově začíná soutěž o POHÁR MELECHOVA. Do této soutěže jsou zařazeny všechny závody pořádané o.s. Melechov.  Kdo v těchto závodech posbírá nejvíce bodů, v POHÁRU vítězí. Bližší informace a pravidla poháru najdete v hlavním menu - Pohár MELECHOVA.

První příležitost ke získání cenných bodů do poháru, bude v neděli  3.5. ve Vilémovicích. Pro ty kteří se zůčastnili loňského premiérového ročníku stodvacítky, není třeba závod nijak blíže představovat. Těm kteří se letos chystají přijet poprvé je potřeba snad jen připomenout že se jedná o dvouhodinový  MTB závod dvojic na zhruba 3,5 km  lesním okruhu mezi Vilémovicemi a Beneticemi, kdy se dvojice  po dobu dvou hodin štafetově střídá, a vítězi se stávají ti kteří za stanovenou dobu urazí nejvíce okruhů. Více info o závodě naleznete v sekci Vilémovická 120ka.

Prezentace proběhne v dějišti závodu u fotbalového hřiště ve Vilémovicích hodinu před startem ve 13 hod. Start tedy bude ve 14 hod. PRO USNADNĚNÍ ORGANIZACE A VÁM  PRO UŠETŘENÍ ČASU, VYUŽIJTE PROSÍM  ON LINE REGISTRACI

Loňského ročníku se zůčastnilo 24 dvojic, vítězi se stali Jiří Beránek se Zbyňkem Mottlem z Havlíčkova Brodu, kteří za 2hod. a 7min společné urazili 10 okruhů (výsledky 2007). 

Po závodě proběhne  vyhlášení výsledků, v blízké restauraci  U ČERTA,  spojené s rozlosováním věcných cen a hlavní ceny věnované spoluorganizátorem závodu KOLA LEDEČ . Těšíme se na vaši účast.

Image