POHÁR MELECHOVA 2019

27.4. VILÉMOVICKÁ mtb120

13.7. KOLEM MELECHOVA 

27.7. TRIATLON MELECHOV

31.8. XTR MELECHOV

12.10. BĚH ŠEPTOUCHOVEM

2.11. XKROS STVOŘIDLA 

 

MELECHOVSKÝ POHÁR V CÍLI

FINÁLOVÁ TABULKA

Poslední závod je za námi a s ním i finále Poháru Melechova. Druhým místem v posledním klání si vítězství pohlídal ledečský šinkanzen Petr Miláček a zkompletoval tak "zlatý melechovský hattrick". Druhé místo si pohlídal Tomáš Stuna, který těžil především z perfektně zvládnutých cyklistických disciplín. Bronz si nakonec vybojoval další ledečák Tomáš Vávra, který se po letech snažení konečně dočkal a přidal do sbírky také broušenou vázu za celkové pořadí. Čtvrté místo obsadil nestárnoucí matador Franta Tichý, pátý v pořadí je stálý člen TOP 5 závodů Luboš Němec.

První dvě místa ženského žebříčku letos ovládly závodnice světelského "ázetka" - Věra Sochorová a Alča Filippi - jako jediné dvě absolvovaly minimálně 5 závodů. Třetí skončila Míša Matoušová, která sice bodově Alču předčila, ovšem pouze se 4 závody, tudíž nemohla být klasifkována na druhém místě.

Všem bez rozdílu pořadí v tabulce přejeme pohodový závěr roku a těšíme se v příští sezóně naviděnou ;-)

VÝSLEDKY XKROS 2019 - xls

VÝSLEDKY XKROS 2019 - pdf

 

  DO STVOŘIDEL SE VRÁTIL VÍTEK A VYHRÁL NEJRYCHLEJŠÍ ŽENOU KRČÁLOVÁ


Po pětileté pauze se na Xkros do Stvořidel vrátil jeho trojnásobný vítěz z let 2012,2013 a 2014, Jaroslav Vítek a ....... vyhrál :-) druhé místo tak "zbylo" na Petra Miláčka, třetí celkově proběhl cíelm Tomáš Vávra. Z žen běžela nejrychleji Olga Krčálová, jako druhá proběhla cílem teprve 14 letá Hana Vítková, třetí místo obsadila Míša Matoušová

XIII. XKROS STVOŘIDLA

2.11.2019

Prezence:  10:00 - 10:45min

Start: 11:00

On line registrace na Xkros Stvořidla byla uzavřena. Pokud jste to nestihli, můžete se přihlásit na místě v den závodu.Na viděnou na startu se těší pořadatelé !!!

 

MELECHOVSKÝ POHÁR PŘED CÍLEM

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ

Průběžné pořadí před finálovým závodem je následující. S plným počtem účastí vede Franta Tichý, ovšem po redukci nejslabšího závodu se dostává až na bramborovou pozici a na imaginárně třetího Tomáše Vávru bude muset na Stvořidlech naběhnout víc jak 1:45 min. Souboj o vítězství se odehraje mezi Tomem Stunou a Petrem Miláčkem. Tom má nyní náskok cca 25 vteřin, bude to ovšem na ledečské "torpédo" stačit? Źenám vévodí Věra Sochorová a jen její neúčast jí může připravit o vítězství před Alčou Filippi. Těšme se na sobotu.

XIII. XKROS STVOŘIDLA

REGISTRACE XKS 

XKS19 V3 

NA ŠEPTOUCHOVĚ ZVÍTĚZILI MILÁČEK A SOCHOROVÁ

VÝSLEDKY

FOTOGALERIE

 Při jubilejním šedesátém ročníku Běhu Šeptouchovem, dovedl Petra Miláčka k vítězství suverénní výkon. Na osmi kilometrové trati, zvítězil  časem 28:41 a druhého Matyáše Pokorného 30:03 za sebou nechal více jak o minutu a čtvrt. Třetí doběhl Tomáš Vávra 30:31. Ženy závodily tradičně na dvou kilometrové trati, kde cílem proběhla na prvním místě Věra Sochorová 8:38. Druhá skončila Alena Filippi 8:45, třetí příčka patří Alžbětě Stunové 9:59.
 

Beh sept 2019

MELECHOVSKÝ POHÁR PO XTR

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ

V Melechovském poháru se nám vystřídaly cyklistické a triatlonové závody, čekají nás už jen dvě běžecká klání. Do čela se vyhoupnul po XTR Melechov jako víno zrající Franta Tichý, na jehož paty se mu lepí vyrovnanými výkony se prezentující Luboš Novák. Třetí flek drží Tom Stuna, jenž je na tom virtuálně nejlépe s přihlédnutím k finálovému "škrtání". Věru Sochorovou v ženském rankingu vystřídala ve vedení Míša Matoušová. Těšme se na podzimní rozuzlení této tajenky.

NA XTR ZVÍTĚZILI HOLUB A MATOUŠOVÁ

!!! VÝSLEDKY.xls !!!  VÝSLEDKY.pdf  !!! !! REPORT !!

INSTRUKCE PRO PŘÍJEZD NA XTR

Vzhledem k mnoha probíhajícím rekonstrukcím vozovek je příjezd na Melechov následující: !!!

Přijezd od Prahy. Sjezd 75 km Hořice dále pokračovat do Koberovic. Z Koberovic po silnici 130 směr Ledeč. U bývalé obce Zahrádka odbočit směr Kaliště dále pokračovat směr Horní Paseka, odtud směr Kouty. Od Brna sjezd 90 km směr Humpolec. Z Humpolce směr Kaliště, Horní Paseka, Kouty. Z Ledče nad Sázavou po silnici 130 směr Humpolec. U bývalé obce Zahrádka odbočit směr Kaliště, dále, Horní Paseka - Kouty.

ONLINE REGISTRACE NA XTR MELECHOV UZAVŘENA, DALŠÍ MOŽNOST PŘIHLÁŠENÍ JE V DEN ZÁVODU PŘÍMO NA MÍSTĚ

Osmnáctý ročník terenního triatlonu na Melechově bude odstartován už za pár hodin. On-line registrace je uzavřena, přihlásit se můžete bez problémů přímo na míst.

Na viděnou na startu se těší pořadatelé!!!

ONLINE REGISTRACE NA XTR MELECHOV KONČÍ VE ČTVRTEK 29.SRPNA

REGISTRACE XTR

Možnost on line registrace na XTR Melechov se pomalu blíží ke svému konci.
Začíná poslední týden kdy se lze pohodlně přihlásit z domova. Registrace na našich stránkách poběží do čtvrtku 29.8

POHÁR MELECHOVA V POLOVINĚ

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ

Pohár Melechova se po absolvování Silničního triatlonu přehoupnul do své druhé poloviny. Průběžně vedoucím závodníkem není nikdo jiný, než obhájce prvenství Petr Miláček, na záda mu však dýchá humpolecký Luboš Novák v tandemu s Jindrou Procházkou, ženám vévodí Věra Sochorová. Všichni těží z plného počtu závodů, na řadě je nyní kultovní XTR Melechov na konci prázdnin.

REGISTRACE NA XTR MELECHOV V PLNÉM PROUDU

REGISTRACE XTR

Pro letošní ročník XTR MELECHOV , jsme si pro radost nechali vyobit ponožky s logem závodu. Kdo stihne registraci do konce příštího týdne t. j do 11.8 , tak se může těšit na drobnou pozornost a to jeden "páreček". Do poznámky k registraci pište velikost a barvu

 XTR 19 PONOZKY 2 XTR 19 PONOZKY 1 XTR 19 PONOZKY 3

MALÉHO ŽELEZNÉHO MUŽE MELECHOVA VYHRÁL VÁCLAV HOLUB MALOU ŽELEZNOU ŽENU TEREZA TŮMOVÁ

!!!VÝSLEDKY!!!

!!REPORT!!

 

ONLINE REGISTRACE NA MELECHOVSKÝ TRIATLON UZAVŘENA, DALŠÍ MOŽNOST PŘIHLÁŠENÍ JE V DEN ZÁVODU PŘÍMO NA MÍSTĚ

Dvaadvacátý ročník Melechovského triatlonu bude odstartován už za pár hodin. On-line registrace je uzavřena, přihlásit se můžete bez problémů přímo na místě, kapacita závodu není omezena.

Na viděnou na startu se těší pořadatelé!!!

 

ONLINE REGISTRACE NA MELECHOVSKÝ TRIATLON KONČÍ VE ČTVRTEK 25.ČERVENCE

Melechovský triatlon se nám kvapem blíží a už jen posledních několik dní zbývá do ukončení zvýhodněné on-line registrace. Posledním dnem, kdy je možné elektronickou registraci využít, je čtvrtek 25.července.

REGISTRACE - JEDNOTLIVCI

REGISTRACE - ŠTAFETY

Samozřejmě je rovněž možné se registrovat v den závodu přímo na místě, kapacita závodu není omezena.

 imageresize

Kolem Melechova opět vítězí  Habermann

VÝSLEDKY

FOTOALBUM

16 ročník Kolem Melechova je historií. Přes nepříznivou předpověď počasí, se v sobotu trasu cyklistického závodu rozhodla zdolat šedesátka účastníků. Jestli byl 16. ročník v něčem výjimečný, tak to byla účast kategorie žen, kterých se v pelotonu pohybovalo osm. A věřte, že to byl velice pěkný pohled. Kategorie mužů absolvovaly celkem 3 okruhy v délce 68,4 km, kategorie žen a juniorů 2 okruhy v délce 45,6 km.

Po hromadném startu se na čele závodu vyprofilovala skupina osmi závodníků ve které byl i loňský vítěz Richard Habermann ... celý článek

 

Rozhovor se zakladatelem Melechovského triatlonu Jirkou Pechou

Už za necelý měsíc nás čeká dvaadvacátý ročník Melechovského triatlonu. I když jsou přípravy v plném proudu, zakladatel závodu Jirka Pecha si tradičně našel čas na zodpovězení pár otázek.

 Jirko, na začátku se ještě vraťme o ten téměř rok zpět – jaký pro tebe byl loňský jedenadvacátý ročník Melechovského triatlonu?

 Loňský ročník byl skvělý, třetí dekádu historie našeho závodu jsme zahájili se vší parádou! Počasí jsme „objednali“ skoro ideální, dorazila spousta závodníků...... celý rozhovor

 

TRASA OKRUHU KOLEM MELECHOVA

S přihlédnutím k probíhající uzavírce komunikace v obci Kouty a z důvodů zajištění bezpečnosti účastníků, je pro 16. ročník závodu Kolem Melechova vymezen náhradní okruh.Start Meziklasí – odjezd směr Dolní Město (DM) – za DM odbočení vpravo na silnici II. tř. č. 347 – po 1 km odbočení vpravo směr Bystrá – Proseč – Kaliště – odbočení vpravo do obce V Horách – odbočení vpravo do obce Horní Paseka – odbočení vpravo směr Rejčkov – sjezd do Loukov – odbočení vlevo směr Meziklasí – před obcí odbočením vpravo směr DM nájezd do dalšího okruhu.Okruh má 22,8 km s převýšením 292 metrů.Všechny kategorie mužů absolvují 3 okruhy, kategorie ženy 2 okruhy. U kategorie junioři proběhne před startem dohoda a zvolí si buď 2 nebo 3 okruhy.Cíl bude umístěn na návsi v Meziklasí. Cyklisticky se jedná o atraktivní terény s menší intenzitou dopravy, zhruba 16 km okruhu má obnovený povrch. Křížení Dolní Město, Loukov a prostor obce Meziklasí bude zajištěn pořadatelskou službou.

2019 mapa TRASA

 

TRIATLONOVÝ DUET 

Silniční triatlon Melechov - REGISTRACE

XTR Melechov - REGISTRACE

imageresize XTERRA 2019 plakat M

KOLEM MELECHOVA 2019

REGISTRACE

 K M 2019

 

 MALÝ ŽELEZNÝ MUŽ / ŽENA MELECHOVA

registrace

 Maly zelezny muz Melechova 2019

V120 - VÍTĚZÍ DVOJICE: NĚMEC - RADA

VÝSLEDKY.PDF   OKRUHY.PDF

REPORT   FOTOGALERIE

Absolutními vítězi se 13. ročníku Vilémovické 120 stali Luboš Němec a Jan Rada s 12 zajetými okruhy v čase 2:04:01. Druhou pozici si stejným počtem zajetých okruhů v čase 2:05:41 vybojovala dvojice Josef Vítů aTomáš Veselý. Na celkově třetí pozici se umístili Jakub Kavalír a Jaroslav Ludvík 2.10:32 - 12 okruhů

 

XIII. VILÉMOVICKÁ 120

REGISTRACE

Sobota 27.4.2019

Prezentace:  13 hod. - 13hod.:45min

Start: 14:00

 Plakat V120 2019

POHÁR MELECHOVA 2018

28.4. VILÉMOVICKÁ mtb120

14.7. KOLEM MELECHOVA 

28.7. TRIATLON MELECHOV 

25.8. XTR MELECHOV

13.10. BĚH ŠEPTOUCHOVEM

27.10. XKROS STVOŘIDLA  !!! VÝSLEDKY.xls !!!  !!! VÝSLEDKY.pdf!!!

 

MELECHOVSKÁ SEZÓNA NA KONCI

 !! KONEČNÉ POŘADÍ !!

 ...Souboj na čele byl vyrovnaný v kopcích, na obrátce běžečtí velmistři rozkmitali nohy a bikera Pepu přeci jen urvali, Petr Miláček dává v cíli razítko na své celkové vítězství a i s uvážením trochu kratší trasy zabíhá nadpozemský čas 16:51. Taťulda Libor přibíhá v čase 17:04 a pohodlně bere stříbrný pohárek...CELÝ ČLÁNEK

 

VE STVOŘIDLECH VÍTĚZÍ MILÁČEK A KOTLÍKOVÁ

!!! VÝSLEDKY.xls !!!  !!! VÝSLEDKY.pdf!!!

Petr Miláček vrací porážku z Šeptouchova Liboru Eremkovi a s přehledem obhajuje loňské vítězství, jak v krosu na Stvořidlech tak v celém Poháru Melechova 2018. Na mírně zkrácené trati se bez ohledu na deštivé počasí  a sním spojený kluzký povrch,  běžely poměrně rychlé časy. 1.Miláček 16:51, 2. Eremka 17:04, 3. Vítů 17:59. Skvělý čas v ženách zaběhla vítězka Petra Kotlíková 19:15 , která tak   v celkovém pořadí společně s muži doběhla na obdivuhodném desátém místě!!!  Jako druhá cílem proběhla Sandra Kocúrková 24:27 a třetí Šárka Čejková , která svými celoročně skvělými podávanými výkony vítězí v Poháru Melechova 2018. 

POHÁR MELECHOVA 2018 V CÍLOVÉ ROVINCE

 Před posledním podnikem Poháru vévodí rankingu Franta Tichý, nicméně v redukovaném pořadí po škrtnutí nejhoršího bodového přídělu padá na třetí místo, lépe jsou na tom druhý Pepa Vítů a především obhájce vítězství Petr Miláček. Bodové rozestupy jsou takové, že Petr má před Stvořidly "polštář" v podobě 1:10 minuty, stejně tak Pepa Vítů na své pronásledovatele. Boj o třetí příčku je také pravděpodobně rozhodnutý, Tomáš Vávra by musel Frantu porazit o více než 1:30 min. Pohár pro nejlepší ženu sezóny je nejblíže Šárce Čejkové, stačí jí pouze dostavit se na startovní čáru.

!! PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ !!

XKS 18 

Běh Šeptouchovem vyhráli Eremka Libor a Nováková Lada

  !!! VÝSLEDKY !!!

59 ročník běhu ledečským lesoparkem konaného v rámci oslav 100. výročí založení Československa vyhrál v mužské kategorii Libor Eremka. Osm kilometrových okruhů zvládl za 28minut a 5 sekund. Porazil tak o 45 sekund druhého Petr Milacek. Třetí Tomáš Vávra doběhl v čase 29:53. Z žen na 2 km trati, běžela nejrychleji Lada Nováková 7:09 za ní s větším odstupem doběhly Věra Sochorová 8:52 a na třetím místě Alena Filippi 9:00. Juniorky ve vyrovnaném závodě, taktéž na 2 km trati, doběhly v pořadí: Šárka Čejková 9:11 , Gabriela Fialová 9:16 a Michaela Matoušová 9:19 

PODZIMNÍ BĚŽECKÝ DUET

Beh sept 2018 XKS 18

POHÁR MELECHOVA 2018 PO XTR MELECHOV

 Melechovský terénní triatlon nám trochu zamíchal kartami v celkovém pořadí, doposud stříbrný Franta Tichý se vyhoupnul do čela následovaný Ondrou Hromádkou, třetí flek drží tradiční držák našich závodů Luboš Novák. Je předběžné však cokoli předjímat, závěrečné škrtání po podzimních bězích může situaci převrátit. Dotírající borci Petr Miláček s Tomášem Vávrou jsou excelentní běžci a o bednu se určitě poperou. I přes absenci na Melechově ženskému trůnu dál vévodí Šárka Čejková. 

!! PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ !!

 

XTR MELECHOV VYHRÁLI PETR VELÍŠEK A HANKA NENADÁLOVÁ

!!! VÝSLEDKY !!!

Historicky nejmladším vítězem je nadějný, v podstatě čerstvě 19ti letý, Petr Velíšek 2:40:24. Překonal tak svým vítězstvím Ondru Hromádku, celkového vítěze roku 2010, kterému při svém vítězství bylo taktéž 19, ale tehdy Ondra své dvacetiny oslavil hned vzápětí, a to cca 5 neděl po svém triumfu. Druhý "flek" si  na letošním XTR MELECHOV vydřel fantastickým během Petr Miláček 2:42:28. Třetí místo vybojoval Dan Novotný 2:43:52. Nejrychlejší ženou se letos stala Hanka Nenadálová 3:32:10. Všem vítězům, jak v celkovém pořadí, tak i vítězům v rámci věkových kategoií, patří velká gratulace!

 

 

 

ONLINE REGISTRACE NA XTR MELECHOV UZAVŘENA, DALŠÍ MOŽNOST PŘIHLÁŠENÍ JE V DEN ZÁVODU NA MÍSTĚ

17. ročník terénního triatlonu na Melechově bude odstartován už za pár hodin. On-line registrace je uzavřena, přihlásit se můžete bez problémů přímo na místě.

Na viděnou na startu!!!

POHÁR MELECHOVA 2018 VE SVÉ POLOVINĚ

 Melechovskému "rankingu" po polovině závodů vévodí Pepa Vítů před dotírajícím se Frantou Tichým a Ondrou Hromádkou, ženám zatím neochvějně vládne s plným počtem závodů Pepova týmová kolegyně Šárka Čejková.

!!! VÝSLEDKY !!!

TERÉNNÍ TRIATLON NA MELECHOVĚ

REGISTRACE

 XTR Melechov 2018 fin

 

ONLINE REGISTRACE NA MELECHOVSKÝ TRIATLON UZAVŘENA, DALŠÍ MOŽNOST PŘIHLÁŠENÍ JE V DEN ZÁVODU PŘÍMO NA MÍSTĚ

Jedenadvacátý ročník Melechovského triatlonu bude odstartován už za pár hodin. On-line registrace je uzavřena, přihlásit se můžete bez problémů přímo na místě, kapacita závodu není omezena.

Na viděnou na startu se těší pořadatelé!!!

 

ONLINE REGISTRACE NA MELECHOVSKÝ TRIATLON KONČÍ VE ČTVRTEK 26.ČERVENCE

Melechovský triatlon se nám kvapem blíží a už jen posledních několik dní zbývá do ukončení zvýhodněné on-line registrace. Posledním dnem, kdy je možné elektronickou registraci využít, je čtvrtek 26.července.

REGISTRACE - JEDNOTLIVCI 

REGISTRACE - ŠTAFETY

Samozřejmě je rovněž možné se registrovat v den závodu přímo na místě, kapacita závodu není omezena.

KOLEM MELECHOVA VYHRÁL HABERMANN

VÝSLEDKY

FOTO KUCHAŘ     FOTO HEZKÁ     FOTO NOVÁK

Máme za sebou druhý podnik Poháru Melechov, kterým byla silniční cyklistika na 15. ročníku závodu Kolem Melechova. Do závodu se registrovalo 74 mužů, 3 ženy a 4 junioři. Osmdesátka aktivních účastníků se odhodlala popasovat s 67 km dlouhou trasou kolem vrchu Melechov. Profil okruhu není třeba popisovat, z kopce do kopce a do toho nepočitatelné množství zatáček ..... celý článek

On-line registrace na Kolem Melechova ukončena

On- line registrace na silniční závod Kolem Melchova byla ukončena.  Přihlášení do závodu bude od této chvíle možné až na místě v den závodu od 9 hodin.

 

Rozhovor se zakladatelem Melechovského triatlonu Jirkou Pechou

Už za necelý měsíc vstoupí Melechovský triatlon do třetí dekády své existence. I když jsou přípravy v plném proudu, zakladatel závodu Jirka Pecha si tradičně našel čas na zodpovězení pár otázek.

 

Jirko, vraťme se ještě krátce k loňskému jubilejnímu dvacátému ročníku. Jak sis ho, coby zakladatel závodu, užil?

Bylo to naprosto neuvěřitelné, děkuju všem, kteří si to jubileum s námi loni užili! Dorazila spousta lidí, krásně vyšlo počasí, atmosféra skvělá, prostě paráda! Samozřejmě na mě v některých chvílích dolehla určitá nostalgie a vzpomínky, když jsme s pár kamarády v roce 1998 startovali první ročník, ale pocity radosti a toho, že má opravdu smysl ten závod pořádat, byly určitě to nejsilnější. Navíc mám radost, že se ....celý článek

 LÉTO 2018

 M TRIATLON 2018 KM plakat 2018 o90 XTR Melechov 2018 fin

 XV. KOLEM MELECHOVA

Přesně měsíc zbývá do startu 15. ročníku cyklistického závodu Kolem Melechova. Akce je druhým podnikem v kalendáři Poháru Melechov a startuje tradičně v obci Meziklasí v 11 hodin v sobotu 14. července 2018.  Zbývá tedy ještě dostatek času na vyladění formy, přípravu kola a nic nebude bránit v tom připojit se k pelotonu účastníků.

A teď několik informací k samotnému závodu a organizaci akce.

Závod se pojede 22,4 km dlouhém okruhu kolem Melechova, na kterém účastníci absolvují 3 kola. Pro kategorie ženy a junioři je okruh zkrácen na 19,5 km. Všechny účastníky čeká klasické stoupání v úseku Dolní Město – Rejčkov s novým povrchem komunikace, který pokračuje až do obce Bojiště. Nebude chybět ani brutální část okruhu z Bojiště přes stoupání Pinkasák do místa startu a cíle. V prvním okruhu je v obci Rejčkov vypsána vrchařská prémie. Časový limit pro započtení konečného pořadí je pro všechny kategorie 2 hodiny 45 minut.

Akce se jako již tradičně těší podpoře obce Dolní Město, Kraje Vysočina a dalších sponzorů. Účastníci se tak mohou těšit na medaile, poháry i věcné ceny. V místě startu a cíle bude k dispozici zázemí s malým občerstvením (pro závodníky v ceně startovného), pitná voda, WC a voda na umytí.

Parkování vozidel účastníků bude zajištěno na odstavné ploše v obci Meziklasí, mimo komunikaci III. třídy 34740, na plochu vás navedou pořadatelé.

Pokud plánujete účast, zaregistrujte se prosím registračním formulářem  zde.  Usnadníte průběh nezbytné administrace účastníků před startem a realizačnímu tým získá potřebné informace o přibližném počtu účastníků k přípravě zázemí akce.

Na závěr bychom Vás chtěli poprosit o pomoc s propagací akce a pokud můžete pošlete odkaz na web vašim kamarádům a přátelům.

Realizační tým pracuje na přípravě akce a těší se na Vaši účast.

S pozdravem „Vysočině a cyklistice zdar“

Ing. Josef Jukl, ředitel závodu, Kyjovská 3185, Havlíčkův Brod PSČ 580 01
telefon mobil: 602665837

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 KM plakat 2018

 

 MALÝ ŽELEZNÝ MUŽ - ŽENA MELECHOVA

M TRIATLON 2018

 

 

VE VILÉMOVICÍCH ZVÍTĚZILI ŠIMON A JAKUB VÍTOVI

!! REPORT !!

!!! VÝSLEDKY !!!

Letní počasí prvního melechovského závodu nejvíce vyhovovalo Šimonovi Vítů a jeho bratru Jakubovi. Tito dva borci od druhého kola před sebe nikoho nepustili  a svůj náskok jen navyšovali. Nakonec za 2hod 10min a 7 sekund ujeli 12 okrohů. Druzí Pavel Prokop a Petr Miláček najeli o okruh méně  2:04:35 .  Třetí se, se stejným počtem okruhů umístili Miroslav Vodička a Jindřich Procházka 2.08:15. Velké drama se odehrávalo také v kategorii do 49 let. Nejlepší dvojice v této kategorii Dušan Vrána a Zbyněk Mottl ( 11. okruhů 2:12:50 ) projížděli depem takovou razancí že nebyl zaznamenán jejich jeden průjezd a tak k uznání jejich vítězství došlo až po chybném vyhlášení, čímž se Dušanovi a Zbyňkovi omlouváme. Druzí skončili Petr Čechovský s Marcelem Šedivým ( 10 okruhů - 2.07:08 ). Zasloužené uznání během vyhlášení si bohužel neužili ani třetí v této kategorii Tomáš Dvořák a Petr Caska ( 10 okruhů 2:07:50 ) kteří byli omylem zařazeni do mladší kategorie. V kategorii muži nad 50 let si vítězství vyjeli Zdeněk Karaba s Josefem Stunou ( 10 okruhů 2:09:50 ) , druzí skončili Petr Zadina a Fr. Tichý ( 10 okruhů 2:10:12), třetí Zdeněk Šaroun a Rostislav Vašata ( 9 okruhů 2:15:18 ). Velká konkurence ale byla i ve smíšených štafetách. Takzvaný mix nakonec vyhráli Josef Vítů s Šárkou Čejkovou ( 10. okruhů 2:03:08 ), před Tomášem Stunou a Alžbětou Stunovou ( 10 okruhů 2:03:48 ) Třetí v mixu dojel snoubenecký pár Roman Kocúrek + Sandra Pytlíková ( 10 okruhů 2:14:18 ) . Věříme že to Sandře s Romanem v manželském tandemu půjde minimálně tak dobře jako v tom závodním a přejeme hodně štěstí.

XII. VILÉMOVICKÁ 120

REGISTRACE

Sobota 28.4.2018

Prezentace:  13 hod. - 13hod.:45min

Start: 14:00

 Vilemovice plakat 2018

Pohár Melechova 2017

FINÁLOVÁ TABULKA.pdf.

Další ročník Melechovského poháru je za námi a můžeme vyhlásit nejlepší sportovce / sportovkyně na našich závodech, kteří si udrželi formu po celý rok a navíc se dovedli prosadit v různých disciplínách. Jak již bylo před Stvořidlami předesíláno, Petr Miláček - obhájce předloňského vítězství - měl broušený pohár již v kapse, po celý rok předváděl "nadpozemské" výkony, celý letní triptych závodů absolvoval úplně na čele, Šeptouchov mu sednul jak zadek na hrnec a Stvořidla byla jen třešinkou na dortu, celkově navíc s největším počtem bodů za všechny ročníky Poháru. Druhý Tomáš Vávra svůj záměr atakovat na Melechově bednu avizoval již vloni na podzim a nebyl důvod mu nevěřit - tradičně silné triatlony podpořené výsledky z jeho nejsilnější disciplíny - běhu - mu dávaly klid na Stvořidla a prakticky mohl slavit jako Petr. Boj o třetí místo byl napínavý do posledních metrů a stejně tak se oba borci přetahovali celou sezónu. Matador Franta Tichý a mladší biker Jindra Procházka - oba světelští závoďáci - soupeřili celý rok, aby nakonec v cíli Krosu rozhodlo 20 vteřin ve prospěch dříve narozeného. Jindra postupně sbíral desetiny navíc a především neskutečné zlepšení v běhu ho nakonec na bedně udrželo. Čtvrté místo tedy zbylo na Frantu Tichého, pódium uzavírá s již znatelným bodovým odstupem Martin Knytl.

V ženách byl souboj o vítězství neméně zajímavý, mladá juniorka Míša Matoušová vystřelila jako raketa především skvělou silniční klasikou Kolem Melechova, Sandra Pytlíková jí trpělivě stahovala závod od závod, až v posledním duelu mladší sokyni zasadila rozhodující ránu na těžké trati, kde využila excelentní formy a zkušenosti z krosových závodů. Rozdíl v cíli činil 0,5 bodu, což je asi 1 minuta stvořidelského závodu.

POHÁR MELECHOVA 2017

29.4. VILÉMOVICKÁ mtb120

15.7. KOLEM MELECHOVA 

22.7. TRIATLON MELECHOV  

26.8. XTR MELECHOV

14.10. BĚH ŠEPTOUCHOVEM 

4.11. X KROS STVOŘIDLA  !!! VÝSLEDKY !!!  !! REPORT !!

___________________________________________________________________

Pohár Melechova 2017

FINÁLOVÁ TABULKA.pdf.

Další ročník Melechovského poháru je za námi a můžeme vyhlásit nejlepší sportovce / sportovkyně na našich závodech, kteří si udrželi formu po celý rok a navíc se dovedli prosadit v různých disciplínách. Jak již bylo před Stvořidlami předesíláno, Petr Miláček - obhájce předloňského vítězství - měl broušený pohár již v kapse, po celý rok předváděl "nadpozemské" výkony, celý letní triptych závodů absolvoval úplně na čele, Šeptouchov mu sednul jak zadek na hrnec a Stvořidla byla jen třešinkou na dortu, celkově navíc s největším počtem bodů za všechny ročníky Poháru. Druhý Tomáš Vávra svůj záměr atakovat na Melechově bednu avizoval již vloni na podzim a nebyl důvod mu nevěřit - tradičně silné triatlony podpořené výsledky z jeho nejsilnější disciplíny - běhu - mu dávaly klid na Stvořidla a prakticky mohl slavit jako Petr. Boj o třetí místo byl napínavý do posledních metrů a stejně tak se oba borci přetahovali celou sezónu. Matador Franta Tichý a mladší biker Jindra Procházka - oba světelští závoďáci - soupeřili celý rok, aby nakonec v cíli Krosu rozhodlo 20 vteřin ve prospěch dříve narozeného. Jindra postupně sbíral desetiny navíc a především neskutečné zlepšení v běhu ho nakonec na bedně udrželo. Čtvrté místo tedy zbylo na Frantu Tichého, pódium uzavírá s již znatelným bodovým odstupem Martin Knytl.

V ženách byl souboj o vítězství neméně zajímavý, mladá juniorka Míša Matoušová vystřelila jako raketa především skvělou silniční klasikou Kolem Melechova, Sandra Pytlíková jí trpělivě stahovala závod od závod, až v posledním duelu mladší sokyni zasadila rozhodující ránu na těžké trati, kde využila excelentní formy a zkušenosti z krosových závodů. Rozdíl v cíli činil 0,5 bodu, což je asi 1 minuta stvořidelského závodu.

XI. XKROS STVOŘIDLA 2017

VÝSLEDKY

 xks plakat 17 v9w

Pohár Melechova 2017 v cílové rovince

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ.pdf.

Závodní sezóna na Melechově je takřka na konci a chybí rozluštit poslední tajenku - kdo si odveze broušený pohár za nejudatnějšího sportovce / sportovkyni na našich závodech? Pokud mě počty neklamou, tak už teď má jisté vítězství obhájce z loňska - ledečský rodák Peťas Miláček. Ani v případě vítězství na Stvořidlech už ho nemůže ohrozit druhý v pořádí - Tomáš Vávra, který má také více než slušný "polštář" (-2:15 min v přepočtu na stvořidelský závod). Souboj na bedně se nám tak zúžil pouze na bitvu o konečný bronz, o který svedou souboj dva světelští závoďáci - momentálně třetí Jindra Procházka a čtvrtý Franta Tichý. Jistotu cenného kovu do Catus bike teamu Frantovi přinese náskok 2 minut ze závěrečného podniku, ovšem Jindra již letos prokázal, že ani běžecké podniky mu nejsou cizí. V ženské kategorii se celou sezónu o příčky nejvyšší perou dvě závodnice - momentálně vedoucí Míša Matoušová před matadorkou melechovských tratí Sandrou Pytlíkovou. Míša má nyní náskok 0,978 bodu, což jí dává velmi pohodlný náskok 1:45 minuty. Ovšem uvidíme, zajíci se sčítají až po honu. Naviděnou již za týden ;-)

ŠEPTOUCHOV MÁ NOVÝ REKORD

Jestli se vloni běželo na Šept´áku rychle, tak letos to bylo turbo. Loňský  rekord Martina Edlmana 27:40, překonal  jeho bratr Tomáš a to o více než minutu 26:29. Martin byl druhý 26:45. Vzkaz pro Martina : "Příště nech bráchu doma " !  Třetí v mužích doběhl domácí rychlík Petr Miláček 28:18. V ženách brala první místo Lada Nováková 7:06 , druhé Sandra Pytlíková 9:03. Třetí doběhla Věra Sochorová 10:19.

Beh sept 2017

Pohár Melechova 2017 před běžeckým podzimem

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ.pdf.

Sezóna letních triatlonů se chýlí ke konci a na Melechově jsou všechny pohárové body již rozdané. Vedení si očekávaným suverénním výkonem upevnil ledečák Petr Miláček a kráčí tak k obhajobě broušeného poháru. Druhé místo jistí Jindra Procházka, z triatlonů si odváží tučný příděl bodů, navíc si může dovolit jeden běžecký podnik vynechat. Na bronzovou příčku poskočil Tomáš Vávrů, který ještě neodkryl všechny své trumfy a teprve v závěrečných dvou bězích hodlá mocně finišovat. Konečné zúčtování ale přijde po seškrtání nejslabších výsledků u borců s plným počtem. Vedoucí příčku v ženách převzala Míša Matoušová a pokud přijede aspoň na jeden z podzimních závodů, má velkou šanci na zisk poháru.

 

XTR VYHRÁLI PAVEL JINDRA A MICHAELA MATOUŠOVÁ

!!! VÝSLEDKY !!!

...Pepa přede mnou má podobný styl. Křeče jsou v pohotovostním režimu, s každou přeskočenou větví očekávám KO. Pepa na tom je ještě hůře, souboj graduje, když ho "brutálně předejdu" kousek před stoupáním k rozhledně. V hlavě mi zní klasická hláška, že i když jsi v pr..., musíš předstírat, že pořád míň než Tvůj soupeř... celý report

XVI. XTR MELECHOV

REGISTRACE ZDE

PLAKAT xterrra 2017 3

Pohár Melechova 2017 ve své polovině

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ.pdf.

V polovině Melechovské sezóny prokazuje mimořádnou formu obhájce vítězství Petr Miláček, v posledních dvou závodech předčil i ta nejsmělejší očekávání a zaslouženě vévodí tabulce s lehkým bodovým polštářem. Následuje ho světelský Jindra Procházka, kterému zvláště Melechovský triatlon chutnal jako nikdy, s lehkou ztrátou jistí bronz nestárnoucí Franta Tichý. Ženám, teď již bez překvapení, vévodí stálice Sandra Pytlíková.

 

Melechovský triatlon vyhráli Tuna a Matoušová

VÝSLEDKY

On line registrace na Melechovský triatlon uzavřena další přihlášení na místě v den závodu

Jubilejní 20.ročník Melechovského triatlonu bude odstartován už za pár hodin. On-line registrace je uzavřena, přihlásit se můžete bez problémů přímo na místě, kapacita závodu není omezena. Před cestou, prosím, věnujte pozornost aktuální dopravní situaci, informace k dopravě na závod najdete ZDE.

Na viděnou na startu jubilejního 20.ročníku se těší pořadatelé!!!

On line registrace na Melechovský triatlon pokračuje

Možnosti, přihásit se z pohodlí domova, lze využít do  středy 19.7. Posledním dnem připsání platby startovného na účet je čtvrtek 20.7.2017 včetně.  

REGISTRACE - JEDNOTLIVCI     REGISTRACE - ŠTAFETY

Samozřejmě je rovněž možné se registrovat v den závodu, přímo na místě, kapacita závodu není omezena. To jak se k nám nejlépe a nejrychleji dostanete, najdete ZDE!

Kolem Melechova zvítězili Jakub Kavalír a Šárka Čejková

VÝSLEDKY.pdf.

FOTO

Polovina prázdnin 2017 a my máme za sebou druhý podnik Poháru Melechov, kterým byla cyklistika na 14. ročníku cyklistického závodu Kolem Melechova.

Prologem letošního ročníku bylo avizované deštivé počasí. V sobotu ránu se vrchol kopce Melechov ztrácel v husté oblačnosti a déšť patrně ovlivnil i účast hobíků. Zůstali doma v suchu, ale o hodně přišli. Zoufalé prosby organizátorů, aby už konečně přestalo pršet, se naplnily cca 15 minut před startem. Na hromadný start závodu se postavila šedesátka závoďaků včetně čtyř žen. Závod samotný se jel bez .... celý článek

 

On-line registrace na Kolem Melechova se uzavřela další možnost přihlášení na místě v den závodu

Do startu 14. ročníku silniční klasiky Kolem Melechova zbývá již jen několik hodin. 

Zvýhodněná on - line registrace končí, zájemce o přihlášení na místě v den závodu, žádáme o včasný příjezd. Krom úpravy tratě (více zde...) , vyžádané dalšími rekonstrukcemi komunikací na původní trase, čeká účastníky ještě další  novinka a to zavedení soutěžní kategorie do 29 let. Takže na viděnou v sobotu v Meziklasí !

 

Každý další povedený ročník je odměnou, zadostiučiněním, že to co děláme, má smysl - už dvacet let říká zakladatel Melechovského triatlonu Jirka Pecha

Už za necelé tři týdny se koná jubilejní dvacátý ročník Melechovského triatlonu. I když jsou přípravy v plném proudu, zakladatel závodu Jirka Pecha si tradičně našel čas na zodpovězení pár otázek.

 Jirko, nezadržitelně se blíží letošní jubilejní ročník Melechovského triatlonu. Co nového jste letos pro účastníky nachystali?

Letos budeme mít zbrusu nové depo, za jehož zapůjčení moc děkujeme klukům z melechovské Xterry – věřím, že to zase o něco zvedne úroveň zázemí našeho závodu. Dál chceme určitě pokračovat s tradicí dětských závodů. Letos máme opět přislíbenou účast Tomáše Slavaty, který bude mít dětské závody na starosti, a to je pro nás opravdu velká pomoc a na spolupráci se určitě těšíme! ....... celý rozhovor

NOVÉ INFORMACE K TRASE KOLEM MELECHOVA

O proti posledním zveřejněným informacím týkjících se změn trasy z důvodů pokračujících oprav komunikací, dochází nově a snad již definitivně k těmto posledním  úpravám. Všechny kategorie odstartují hromadně směr Světlá n/S. V obci Závidkovice odbočí vlevo (vyznačeno na vozovce + směrníci) a budou stoupat přes Broumovu Lhotu na vrchařskou prémii v Lipnici n/S. Dále pokračují směr Krásná Hora a Kejžlice. V Kejžlici odbočí vpravo a pojedou směr Dolní Město, po cca 2 km odbočují vlevo (vyznačeno na vozovce + směrníci) směr Kaliště. Na cca 30 km v obci Kaliště se peloton rozdělí na delší a kratší trasu ..... celý článek

LÉTO NA MELECHOVĚ

 KM 17 WEB  Plakat A4 v1 PLAKAT xterrra 2017 3

XX.TRIATLON MELECHOV

REGISTRACE

Plakat A4 v1

KOLEM MELECHOVA  PŘES LEDEČ A LIPNICI

REGISTRACE

melechov 2017

XI. VILÉMOVICKÁ 120

!!! VÝSLEDKY !!!

 !! REPORT !!

Sobota 29.4.2017

Prezentace:  13 hod. - 13hod.:45min

Start: 14:00

plakat vilemovice 2017

Další články...

  1. 2010 tit