NOVINKY XTR 2016: DĚTI A ŠTAFETY

V organizačním týmu dlouhá léta diskutované téma - DĚTSKÉ ZÁVODY - se konečně posouvá z úrovně verbální do terénu. Letos poprvé v patnáctileté historii terénního triatlonu na Melechově vyběhnou na své tratě i ti nejmenší. S organizací doplňkových závodů pro děti nám pomůže Tomáš Slavata, s jehož osobním přístupem a zápalem pro věc jste se mohli setkat na loňském silničním Triatlonu Melechov. Tomáš tradičně nepřijede jen tak „nalehko“, nýbrž "s plnou polní". Zazávodit si tedy budou moci i děti, které zrovna nebudou mít s sebou své závodní speciály - Tomáš bude mít k dispozici půjčovnu dětských kol. 

Další tabu, které letošním ročníkem padá, je stále populárnější kategorie ŠTAFET. V loňském roce ještě "nanečisto", letos poprvé již oficiálně vyhlášená kategorie. Štafetu lze složit až ze tří členů, závodit mohou ovšem i dvoučlenné týmy. Všechny štafety budou hodnoceny společně,  bez rozdílu počtu členů, věku, či pohlaví. 

 

___________________________________________________________________

 XTR MELECHOV VYHRÁLI POSPÍCHAL A NENADÁLOVÁ

!!! VÝSLEDKY  !!!

!! REPORT !!

FOTO

FOTO 2

Po třech letech se vrátil na místo činu a po tehdy druhém místě z toho bylo šťastné první místo. Řeč je o Zbyňku Pospíchalovi z Alfa HelicopterTriathlon Teamu letošním vítězi XTeRry Melechov , který suveréně zvítězil v čase 2:46:35 , před druhým Jiřím Juřičkou z Catus teamu 2:49:12 a třetím Danem Novotným z Cykloservisu Moravský Krumlov 2:49:53. V ženách se na stupínek nejvyšší po čtyřleté pauze vrátila Hanka Nenadálova z Maraton.cz 3:20:15, která svuj tehdejší vítězný čas vylepšila o více než 25 min . Na druhém místě skončila Alena Křikavová 3:30:19 a bronz vybojovala Běla Steinbachová 3:45:07 z BikePart.cz.Ceny Rodinného pivovaru Bernard si odnesli Kamil Bartoš - nejrychlejší plavec, Jindřich Procházka jako nejrychlejší biker a Zbyněk Pospíchal za nejrychlejší čas na běžckém úseku.

___________________________________________________________________

XIV. XTERRA MELECHOV

Sobota 29.8.2015

Prezentace:  8 hod. - 9hod.:45min

Rozprava: 9hod.:50min

Start:  10 hod. : 15 min.

 _______________________________________________________________

plakat xterrra 2015

_________________________________________________________________________________

 

XTERRU VYHRÁLI VIDNER A LOUBKOVÁ

!!! VÝSLEDKY !!!!

FOTO VERONIKA PROVÁZKOVÁ  nebo   ZDE

FOTO MATOUŠ PROKŮPEK

FOTO JIŘÍ JANOUŠEK

....Elixír začíná pomalu působit, ale stejně si dávám bacha, abych neudělal nějakou Jarmilovinu jako vloni (přeskočil sem kládu přes cestu, chytlo mě to do obou stehen a já tam vykysnul asi 5 minut). Teď to ubíhá parádně, prudkej seběh na cestu střídá mírný stoupání. Houbaři si to tam štrádujou po cestě s plnejma košma, tak se ptám, co s tím budou dělat. Opět se jde do dlouhýho seběhu, tady snad za chvíli vzlítnu, až mám z toho husí kůži – na stromě 5. km, za chvíli 6. km, v hlava mi běhají hlášky „pojď sem, kam jdeš“, „ a jakejs byl – druhej“...Míjím už 7. km a ouha – cesta se najednou zvedá a mně někdo vypíná nohy – tam by si mě střihnul i pouštní plazič....celý report

___________________________________________________________________

2:50:24  tolik času potřeboval ke zdolání 13. ročníku Xterry Melechov Štěpán Vidner z TSK Praha,  který proťal pomyslnou cílovou pásku jako první. O pouhých 26 sekund za ním doběhl loňský vítěz Ondra Pajer. Jako třetí cílem proběhl Daniel Novotný z Cykloservisu Moravský Krumlov v čase 2:52:08. Z žen nejrychleji plavala, jela na kole a běžela Kateřina Loubková závodící za Eleven Rubena Cyklorenova Cvikov, která melechovské tratě 0,5 - 42 - 10 zdolala v čase 3:09:20. I vženách druhou příčku obsadila loňská šampiónka Hanka Nenadálová 3:19:25 z Extrem Teamu Vystrkov. Třetí příčka patří Markétě Nešetřilové z Équipe sans limites Humpolec 3:51:26. 

___________________________________________________________________

XIII. XTERRA MELECHOV

Sobota 30.8.2014

Prezentace:  8 hod. - 9hod.:45min

Rozprava: 9hod.:50min

Start:  10 hod. : 15 min.

 MAPY

plakat xterrra 2014 fin m

 

___________________________________________________________________

Další články...

  1. XM2013