Vilémovická 120 má nové vítěze 

Image

VÝSLEDKY 2.5.2009

Po dvouletém opanování první příčky tandemy Jirky Beránka se vítězem III.ročníku stala dvojice tvořená Němcem Lubošem (Vokolek cycling team)  a Stunou Tomášem (Cyklo klub Plastochem), která za 2:04:55 urazila 11 okruhů ( 1 okruh = 3,9 km). O okruh pozadu zůstal  tandem Petra s Ivem Caskových z Kola Ledeč týmu. Třetí příčku obsadili, stejně jako vloni borci ze Světlé Josef Havel a Marcel Šedivý, oba závodící v barvách Catus Bike Club. Nejrychleji závodícími ženami se staly Pytlíková Sandra (Cykloklub Havlíčkův Brod) a Alžběta Havlasová z Cykloklubu Plastochem. Tato dvojice zajela krásných osm okruhů. Všem zúčastněným děkujeme. Michalovi z týmu PolarShop.cz, který pro zranění nedokončil, přejeme brzké uzdravení.

Za krásného sobotního počasí odstartovala v pořadí již třetí Vilémovická 120. Na start se postavilo 19 dvojic, z převážné části se jednalo o tandemy mužské kategorie, které doplňovaly dvě smíšené a jedna ženská dvojice. Holky ale v žádném případě nejezdily v pozadí , leckterému bajkerovi ukázaly záda. Neúčast brodských "zeber" byla nahrazena vydatnou účastí vystrkovských "xtrémáků" a chotěbořského Kaba týmu. Po loňské absenci se po dvou letech na start také vrátili borci z Troscy clubu Vysoké Mýto.  A tak můžeme litovat snad jen nízké účasti domácích, kterou jako kazdoročně zachraňovali bratři Caskové a Martin Knytl.

Nejrychleji zajetý okruh patří Tomáši Stunovi , který si časem 10min : 50 sec. do boje o Pohár Melechova připisuje 100 bodů. Pořadí dle nejlépe zajetých okruhů v nejbližší době zveřejníme. Na shledanou 29.8. na xteře Melechov.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Image

V sobotu 2.5. 2009 se uskuteční první sportovní akce sezony. Jedná se o závod dvojic na cca 4 km dlouhém okruhu. Nepůjde však jen o samotné vítězství v závodě ale také se bude bojovat o první body do Melechovského Poháru. Někteří co v loňském roce 120ku vypustili , na zavěr sezony zalitovali, neúčast ve Vilémovicích je stála dobré umístění v Poháru a vpřípadě F. Tichého zřejmě i celkové vítězství.

V předešlých dvou ročnících 120ky zvítězil  Jirka Beránek z Havl. Brodu vždy s jiným parťákem, před dvěma lety s ním dvojici vytvořil Zbyňek Mottl, loni Tomáš Faltus. Koho sebou Jirka přiveze letos, přijede - li ? Nechalo by se tipovat že by to mohl být právě Franta Tichý, Jirkův tréninkový parťák a velký závodní rival. Na odpověď si budeme muset počkat do první květnové soboty.

PROGRAM /2.5.2009/ - 13:00 - 13:50 - prezence

                                 14:00 - START

                                 16:30 - 17: 00 vyhlášení výsledků , rozlosování cen -  U čerta

Trať : délka okruhu 3,91 km - asfalt 9% , pěšina 19% , cesta 72 % , převýšení 104 m

IV. V12O 2010

VÝSLEDKY 1.5.2010.pdf

FOTOGALERIE : autor  Jiří Sladkovský

POHÁR MELECHOVA 2010 : průběžné pořadí

v120_vinners_w

Startovní výstřel  poslal  do boje o hliněnou  vázu Vilémovické 120 - 24 dvojic. Od začátku se na špičce usadila dvojice loňského vítěze Tomáše Stuny, tentokráte tvořená  s Honzou Matulou z SK Agro  Kolín. V kontaktu s nimi jezdili Catusáci  Mirek Vodička s Martinem Duškem kteří nakonec obsadili druhé místo. Třetí příčku  vybojovali Michal Běhounek s Petrem Báčou z Veloservis teamu kteří svou pozici uhájili před bratry Caskovými z Kola Ledeč .  V kategorii smíšené dvojice vyhráli Štěpán Moravec s Renatou Pavlíčkouvou z OK Jihlava. V ženách zopakovaly loňské vítězství Alžběta Havlasová  ( Haibike ) a Sandra Pytlíková Z Cykloklubu HB.

SEZÓNU ODSTARTUJE 120ka

Na svátek práce se letos rozeběhne melechovská sezóna. Ve 14 hodin ve Vilémovicích odstartuje  štafetový závod dvojic na horských kolech.  Závod se jede  dvě hodiny , po tuto dobu se dvojice štafetově střídá na okruhu dlouhém cca 4 km. Možnost registrace ZDE

.vilemovice 2010_w

Trať : délka okruhu 3,91 km - asfalt 9% , pěšina 19% , cesta 72 % , převýšení 104 m

Image

VÍTĚZI 120TKY JSOU STUNA A NĚMEC

VÝSLEDKY

FOTO ČAPEK

FOTO JIŘÍ SLADKOVSKÝ

Třetí vítězství v řadě zaznamenal ve Vilémovicích Tomáš Stuna ( Menx-Haibike.cz team) s kterým letos dvojici utvořil tak jako předloni Luboš Němec. Druhé místo patří Luboši Kejvalovi ( Cyklotrenink team ) a  Janu Matulovi ( TJ Agro Kolín ) . Velkou senzací závodu je  celkové třetí místo, které obsadili nejrychlejší junioři z Velosportu Valenta Scott teamu , Jakub Minka (věk 17 let) a Martin Dejmek ( věk 15 let !!! ), což je opravdu obdivuhodné. Nejrychlejšímí ženami se tak jako loni staly Alžběta Havlasová ( Menx-Haibike.cz team) a Sandra Pytlíková ( cykloklub Havlíčkův Brod). Pořadí všech účastníků a  kategorii naleznete  v pdf. ZDE. Foto TADY

____________________________________________________________________________________________

V. ROČNÍK 120tky ZAHÁJÍ SEZÓNU 2011

Vloni jsme V 120tkou oslavili svátek práce letos akce vyšla na předvečer čarodějnic. Pátý ročník se pojede na již tradičním 4 km lesním okruhu mezi Vilémovicemi a Beneticemi. Závodí se ve dvojicích které se štafetově střídají, dvojice která za dvě hodiny urazí nejvíce okruhů vítězí. Na vítěze čekají ceny v podobě originálních keramických váz. Vyhlášení s tématickou tombolou , proběhne na návsi před hospodou U Čerta.

PROGRAM :

13 hod. - PREZENTACE u fotbalového hřiště ve Vilémovicích

14 hod. - START

16:30 min - 17 hod. - VYHLÁŠENÍ výsledků a rozlosování cen U Čerta

plakat vilemovice 2011

 

Trať : délka okruhu 3,91 km - asfalt 9% , pěšina 19% , cesta 72 % , převýšení 104 m

Image

Další články...

  1. 2012 - V120